Meta në krye të Partisë së Lirisë, Bushati për Report Tv: Ndryshoi emrin, por jo mbiemrin! I vetmi ish-president që do të bëhet kryetar partie

26 Korrik, 14:18 | Përditesimi i fundit: 2022-07-26 16:28:44

Ervin Bushati, ish-drejtor i Postës Shqiptare dhe ish-kryetar i PS-së në qarkun e Tiranës, ka komentuar rikthimin e Ilir Metës në jetën aktive politike në vend, ndërsa dje i ndërroi emrin erdhe partisë nga LSI në Partia e Lirisë. I ftuar në emisionin ‘Sot Live në Shqipëri’, Bushati tha se LSI ka ndërruar emër, por pronari është i njëjtë

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha