Milan pa alternativë, Championsi kërkon fitoren kundër Atletico-s! Inter varet nga Shakhtar, në Angli përballen sheikët

24 Nëntor 2021, 13:12

Mbrëmje vendimtare do jetë kjo e sotmja për Milanin dhe Interin në Champions League. Nëse zikaltërve i mjafton fitorja ‘djalli’ e ka më të komplikuar situatën, ndërkohë që për llogari të grupin A do përballen në Angli sheikët e Manchester City me kusherinjtë e Paris SG.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha