Milani "djeg" bonusin e parë për Championsin, Atletico Madrid vë dorën tek titulli

17 Maj, 12:39

Milani ngeci në barazim ndaj Kaljarit dhe humbi shansin të arrinte që mbrëmë kualifikimin në Champions. Tashmë kuqezinjtë do të luajnë sezonin ndaj Atalantës në ndeshjen e fundit. Ndërkaq në 90 minutat e fundit do të vendoset edhe titulli në Spanjë. 

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha