Milani luftarak, por Napoli e thyen dhe merr kreun! Reali 'galaktik' në derbin kundër Atletico-s

19 Shtator, 11:01

Napoli ka arritur të mposhtë Milanin me rezultatin 2-1. Pjesa e parë përfundoi me barazim, por në nisje të pjesës së dytë, golin e avantazhit e shënoi Matteo Politano në minutën 55.

Kategori të tjera