Milani në krizë, Napoli rekord diference pas 19 javësh kampionat! Shkëlqen Hysaj, mediat në Itali: Bëri ligjin në krahun e tij

25 Janar, 12:07

5 ndeshje rradhazi pa fitore ka Milani në Itali. Kjo pasi Lazio e turpëroi 4-0 në javën e 19 të Seria A, duke e çuar ‘djallin’ në krizë. Trajneri Pioli dhe drejtori Maldini e përshruajnë situatën si delikate, ndërsa për rrjedhojë Napoli është shkëputur në krye me një diferencë rekord për gjysmën e kampionatit.

Kategori të tjera