Miliarderi vuan nga Sindroma Asperger, Musk: Kam krijuar Tesla dhe po organizoj udhëtim e parë në hënë që do të paguhet me dogecoin, smund të prisni që të jem 'normal'!

10 Maj, 16:33

Deklarata e Elon Musk që vuan nga Sindroma Asperger dhe fakti që kriptomonedha Dogecoin do të përdoret si pagesë për udhëtimet në hënë ka tëhequr vëmendjen mediave ndërkombëtare.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha