Mimoza Keta: Sekretet e ushqimit me gji që duhet të dijë çdo nënë e re

8 Nëntor 2022, 13:07

Një sërë pyetjesh  dhe problematikash shoqërojnë nënat e reja pas lindjes.

Në një intervistë në emisionin “Rreze Dielli”, gjinekologia Mimoza Keta dha disa këshilla tepër të vlefshme se si nënat e reja mund ta kalojnë sa më lehtësisht këtë periudhë ndryshimi në jetën e tyre.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha