Mimoza Keta:Nga rënia e flokëve tek çrregullimi ciklit, ja shenjat që vuani nga vezoret policistike

17 Janar, 14:08

Sindromi i vezoreve policistike është një ndër problematikat dhe sëmundjet që prek vajzat dhe gratë. Në një intervistë në emisionin “Rreze Dielli” në Report Tv, Mimoza Keta tregoi simptomat dhe shenjat e kësaj sëmundje dhe dha disa këshilla se si ta kaloni sa më lehtë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha