Mini- Boris, “sozia” e kryeministrit Johnson një foshnjë 3 muajshe

22 Qershor, 14:08

Një djalë i vogël ka fituar zemrën e të gjithë britanikëve dhe kjo  për shkak të ngjashmërisë së tmerrshme me Boris Johnson. Vogëlushi 3 muajsh ka një ngjashmëri të madhe me kryeministrin britanik në veçanti për flokët e tij.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha