Ministrja Kushi, bashkëbisedim me mësues, maturantë dhe prindër rreth Maturës Shtetërore 2021

17 Qershor, 19:53

Në kuadër të provimeve të Maturës Shtetërore Ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë  Evis Kushi organizoi një bashkëbisedim me mësues, prindër dhe maturantë.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha