Misteri, Idajet Beqiri: Policia e di kush e vrau 22 vjecaren nga Kenia por e fsheh (28 shkurt 2023)

1 Mars, 07:00

E mbushur me mister dhe me “shpërfillje” nga ana e drejtësisë është vdekja tragjike e 22-vjeçares nga Kenia Joy Ayoko. Edhe pse kanë kaluar shumë muaj që prej denoncimit të rastit ekskluzivisht nga emisioni i Report Tv, “Pa Gjurmë”, blutë nuk kanë ende një përgjigje se çfarë ka ndodhur me të renë keniane.

    Programe të tjera

      Nuk u gjeten video për këtë program!

    Shiko të gjitha