Mjekja: Moshat +57 vjeç vaksinohen kundër COVID-19 në qendra shëndetësore! Ja sëmundjet kronike që marrin dozën Pfzier

17 Qershor, 16:07

Moshat +57 vjeç po vaksinohen në qendrat shëndetësore, me lajmërim nga mjeku i familjes. Drejtoresha e Qendrës Shëndetësore numër 10 në kryeqytet, Jonida Diko thotë se vakisna Pfizer po përdoret për kategoritë prioritare ku përfshihen të sëmuret kronikë. Ndërkohë, javët e fundit është rritur dhe numri i qytetarëve të prekur nga virozat e stinës.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha