Mjeku shqiptar, në rangun e më të mirëve në Amerikë

8 Qershor, 11:29

Në një intervistë në emisionin “ Rreze Dielli” ishte I ftuar mjeku I njohur shqiptar Dr. Gentian Toshkezi. Ai renditet në rangun e mjekëve më të njohur në Amerikë dhe tregoi më tepër për emigrimin  dhe profesionin sa të bukur aq edhe të vështirë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha