‘Mokra n'fest’, festa tradicionale e kulaçit e dollisë, s'mungojnë këngët, vallet dhe lojërat në natyrë! Kryebashkiaku: Promovojmë zonën

24 Shtator, 15:44

Në edicionin e saj të 3-të,"Mokra fest" ndryshoi destinacion. Festa tradicionale u zhvillua në Urën e Golikut, monument kulture që daton në shek. XVII

Kategori të tjera