Momenti i arrestimit të Edison Begaj në Vlorë nga RENEA! Iu bë atentat pak kohë më parë, u kap në lokal më pistolete dhe krehër me fishekë

15 Qershor, 09:36 | Përditesimi i fundit: 2021-06-15 15:12:14

Policia e Vlorës ka publikuar videon e momentit të arrestimit në lokal të Edison Bebaj,  të cilit iu bë atentat pak kohë më parë në pragun e shtëpisë. Gjatë kontrollit Begajt iu gjet në çantën e tij një pistoletë dhe një krehër me 5 fishekë pa leje.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha