Moska: 1000 ushtarë ukrainas të dorëzuar! Nuk do të jemi të parët që do të përdorim armët bërthamore! Suedia dhe Finlanda dorëzojnë kërkesat për anëtarësim në NATO

18 Maj, 15:25

Lufta në Ukrainë ka arritur në ditën e 84-të. Ministria ruse e Mbrojtjes ka njoftuar se rreth një mijë ushtarë ukrainas janë dorëzuar në Moskë këtë javë. Suedia dhe Finlanda kanë dorëzuar sot aplikimet për hyrje në NATO.

  Kategori të tjera

   Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

  Shiko të gjitha

   Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

  Shiko të gjitha

   Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

  Shiko të gjitha

   Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

  Shiko të gjitha

   Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

  Shiko të gjitha