Moti i keq, sinoptikania e IGJEO: Nuk ka rrezik për përmbytje, por do ketë rënie të ndjeshme temperaturash! 5 qarqet ku priten reshje intensive

29 Nëntor 2021, 12:00

Vendi ynë do të ndikohet nga kushte atmosferikë të paqëndrueshme në të gjithë territorin e vendit. Anira Gjoni përfaqësuese nga instituti i Gjeoshkencave tha për Report Tv se nuk ka rrezik për përmbytje, por pritet që të ketë reshje shiu si dhe ulje temperaturash

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha