Muça: Berisha mund të ndalte dhunën më 8 janar! Karaj: Lufta brenda PD do përdoret nga Rama në zgjedhjet 2025! Alimehmeti: Porta nuk është e blinduar për grupin e Alibeajt

27 Dhjetor 2022, 22:33

2022, viti i krizës në PD. Viti po mbyllet dhe opozita mbetet e përçarë. Kjo ishte tema që u diskutua mbrëmjen e kësaj të marte në Report Tv në emisionin ‘Repolitix’ nga Denis Minga. Në fokus të bisedës ishte 8 janari, për të cilën të ftuarit thonë se Berisha-Basha nuk kishin pse të bëheshin gazi i botës me veprimin e tyre.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha