'Mund të realizohet brenda këtij viti', Marku ndeshje boksi në 'Air Albania': Fitorja me Prodan do më sjellë kontrata dhe lek më shumë

26 Shtator, 11:19

Fitorja kundër Prodan i ka dhënë mundësi boksierit Florian Marku të ngjisë shumë shkallë në renditje. 28-vjeçari shqiptar së shpejti mund të zyrtarizojë ndeshjen e ardhshme, ndërsa ka premtuar edhe një surprizë për publikun shqiptar që mund të realizohet në fund të këtij viti.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha