Meta merr pushime për të ndjekur skuadrën e zemrës, Sëlltikun, lë Presidencën dhe shkon në Skoci: Emocione që vetëm Parajsa mund të ofrojë

19 Tetor, 21:33 | Përditesimi i fundit: 2021-10-19 21:39:46

Presidenti Ilir Meta nuk mund të mungonte në ndeshjen e skuadrës së tij të zemrës. Meta ka shkuar deri në Skoci për të ndjekur ndeshjen e Ligës së Evropës mes Celtic dhe Ferencvarosh në stadiumin “Celtik Park” në Glasgou.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha