Muzhaqi tregon projektet e qeverisë: Duam që fëmijët të zhvillojnë talentet, bëjmë kurse edhe për zeje e bujqësi! Për bullizmin bëjmë trajnim për vetëmbrojtje

1 Qershor, 20:31

Sot është dita ndërkombëtare e fëmijëve. Ministrja për Rininë dhe Fëmijët, Bora Muzhaqi ka treguar projektet e radhës të qeverisë si kodimi, bujqësia, arti dhe fusha të tjera të ndryshme që të zhvillojnë talentet.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha