Muzika para viteve ’90 në Shqipëri, këngë që sfidojnë kohën

18 Qershor, 11:57 | Përditesimi i fundit: 2021-06-18 11:58:29

Edhe pse kanë kaluar shumë vite, ende  këngë të viteve 80-90 në Shqipëri por dhe në botë mbeten hite të padiskutueshme që të gjithë I rikthehen kohë pas kohe. Në një intervistë në emisionin “ Rreze Dielli”  ishin të ftuar gazetarja Ami Bekteshi dhe gazetari Gazmend Agaj të cilët rikujtuan me nostalgji këngët e viteve 80-90 shqiptare dhe të huaja, mënyrën sesi të rinjtë duhej të dëgjonin muzikë fshehurazi dhe këngët e tyre të preferuara.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha