Myfarete Laze gatuan në “Rreze Dielli” recetën e preferuar dhe rrëfen për pasionin e gatimit

14 Korrik, 12:21

Në një intervistë në emisionin  “Rreze Dielli” në rubrikën ‘ Nostalgji’ ishte e ftuar këngëtarja Myfarete Laze. Me një karrierë mbi 35 vjecare, pothuajse një jetë në skenë. Në këtë rrëfim pa dorashka ajo tregon emocionet e saj si artiste. Ndër të tjera tregoi edhe pasionin e saj të gatimit, duke gatuar edhe një nga recetat e saj të preferuara.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha