'Nami' në gjimnazet e Tiranës, adoleshentët tymosin duhan pa kriter. Por a ka kontroll në pikat e shitjes?

27 Janar, 12:55

Adoleshentët shqiptarë janë gjithmonë e më shumë të prirur drejt pirjes së duhanit. Për të diskutar më tepër për këtë temë në studion e Rreze Dielli ishn të ftuar Roland Shuperka, ekspert për kontrolline  duhanit dhe Klotilda Jaupi, drejtoreshë e Gjimnazit “Qemal Stafa”. 
Gjitashtu për të ndarë mendimin e saj për duhanpirjen tek adoleshentët iu bashkua panelit përmes një lidhje skype psikologia Adelina Pjetra, si dhe gjimnazisti Seni Cene. 
 

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha