Napoli i pandalshëm në Serinë A, Lazio fiton derbin! Nuk gabojnë Barcelona e Arsenal

27 Shtator, 10:31

Gjashtë fitore në po kaq ndeshje dhe Napoli është perfekt në Serinë A. Napoletanët mundën edhe Kaljarin dhe kryesojnë të vetëm. Derbi i Romës ishte spektakolar dhe u fitua nga Lazio ndërsa nuk gabuan as Barcelona e Arsenal

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha