Natyra 'pikturon' Pogradecin! Temperaturat e ulëta në 'bashkëpunim' me ujin krijojnë stalaktike pranë liqenit

25 Janar, 10:37

POGRADEC- Tavolina të mbuluara me stalaktite pranë liqenit si pasojë e temperaturave esktremisht të ulëta është pamja që na ka "dhuruar" natyra mëngjesin e sotëm nga Pogradeci.

I ftohti i acartë në "bashkëpunim" me ujin kanë krijuar stalaktitet në tavolina dhe vazo lulesh.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha