Ndalet për disa sekonda sfida Portugali-Uruguaj! Tifozi valëvit flamurin e LGBT në fushë, mesazhi i tij për të çliruar Ukrainën

28 Nëntor 2022, 21:43

Sfida mes Portugalisë dhe Uruguajit ka ndaluar për disa sekonda pasi një tifoz ka hyrë në fushë duke valëvitur flamurin e LGBT. I veshur me një bluze me logon e Supermenit, duket qartë mesazhi që do të japë pasi në pjesën e përparme shkruhet “Shpëtoni ukrainën” ndërsa në anën e pasme “Respekt për gratë iraniane”.

  •  

Kategori të tjera