Ndalin reshtjen e dëborës në Korçë, akset rrugore të gjitha të kalueshme! Temperaturat vijojnë të ulët deri në -12 gradë

24 Janar, 12:42

KORÇË- Në Qarkun e Korçës reshjet e dëborës kanë ndalur, megjithëse temperaturat vijojnë të jenë të ulëta, deri në -12 gradë.

Moti është pjesërisht i kthjellët në akset nacionale dhe turistike Korçe-Erseke -Leskovik.  Korçe -Voskopoje.  Në rrugën Korçë- Dardhë, qarkullimi i mjeteve mund të bëhet pa probleme.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha