Ndau karrierën me Golemin, Uka: Ikja e tij la një dhimbje të madhe, fliste natë e ditë për boksin

15 Maj, 13:16

Ahmet Golemi, ish-boksieri i madh shqiptar, është ndarë sot nga jeta në moshën 85-vjeçare. Shoku dhe bashkpuntori i tij, Hamdi Uka, thotë se ikja e tij ka lënë një dhimbje të madhe, ndërsa e cilëson atë si një njeri pasionat i cili fliste natë e ditë për boksin.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha