Ndërhyri për grushtuar tifozin bashkë me babanë, lojtari i Naftëtarit shoqërohet në polici gjatë ndeshjes

24 Tetor, 19:44

Ndeshja Naftëtari–Flamurtari e vlefshme për javën e pestë të Kategorisë së Dytë, grupi B,  ka qenë në qendër të vëmendjes, por jo për shkak të asaj se çfarë u prodhua në fushë, por në tribunë.

Kjo sepse në përfundim të ndeshjes, sulmuesi Samuel Vrapi ka dalë nga stadiumi i rrethuar nga policët të cilët e kanë shoqëruar në Komisarit. E gjitha ndodhi në momentin, kur tifozët kanë hedhur akuza dhe sharje në drejtim të ekipit të Naftëtarit, për lojën e dobët që kanë bërë lojtarët e skuadrës tyre. Në atë tribunë ka qenë i pranishëm edhe babai i sulmuesit Vrapi i cili i ka kundërshtuar, por më pas ngjarja shkoi deri në konflikt verbal mes tij dhe një tifozi.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha