Ndeshja me Poloninë, Uzuni: Kemi frymë të re, më duan në La Liga dhe Serie A! Debutuesi Anis Mehmeti: Dua të luaj nga minuta e parë

22 Mars, 16:04

Kombëtarja shqiptare e futbollit luan në 27 mars me Poloninë në transfertë, ndeshje e vlefshme për grupin E të eliminatoreve të Europianit 2024. Nga "Shtëpia e Futbollit" në Tiranë, përpara medieve kanë dalë dy futbollistët e Kombëtares, Myrto Uzuni dhe debutuesi Anis Mehmeti.

    Kategori të tjera