Ndihma e parë kur fëmija është duke u mbytur, ja si të veproni

8 Dhjetor 2021, 12:48

Në një intervistë në emisionin ‘’Rreze Dielli’’ në Report Tv infermierja Flutura Markaj tregoi mënyrat dhe ushtrimet që do të ndihmojnë prindërit në rast se gjatë dhënies së ushqimit të foshnjës, ka raste që mund të mbytet apo t’I kalojë ushqimi në rrugët e frymëmarrjes. 

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha