Në garë për bashkinë e Tiranës, ish-deputetja e PD-së Lajla Përnaska: E djathta është e papërfaqësuar, ka ngelur komplet jashtë loje

15 Mars, 18:53

Lajla Përnaska, ish-deputete e Partisë Demokratike dhe një nga figurat me një njohura të kësaj partie, ka shpallur kandidaturën për bashkinë e Tiranës. E ftuar në Report Tv në emisionin ‘Studio Live’ Përnaska u shpreh se është ofruar që të japë një kontribut në politikë, ndërsa theksoi se e djathta shqiptare është e përfaqësuar.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha