'Ne ia dimë të mirat dhe të këqijat Bashës', aleati i PD-së Roshi në Report Tv: Humbim kohë deri sa të bëjmë liderin e ri! Ai s'ka qenë Kryeministër, i humbur ishte

3 Maj, 13:38

Duke folur për rezultatin personal të arritur dhe për faktin që s'do të jetë pjesë e Kuvendit të ardhshëm, kreu i Partisë Balli Demokrat Liberal ia vë fajin numërimit. Sipas tij votat kundër Ramës duhet të ishte shumë më e fuqishme.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha