Në kërkim nga SPAK për operacionin 'Revanshi', shoqërohet në policinë e Dubait Durim Bami dhe i vëllai

10 Qershor, 17:23

Vëllezërit Durim e Valter Bami janë shoqëruar nga autoritetet policore të Dubait. Lajmi konfirmohet nga burime jozyrtare, ndërsa aktualisht Dubai nuk ka njoftuar autoritetet tona në mënyrë zyrtare