Në shtator pritet të jetë gati me kushte dinjitoze, Rama publikon pamjet nga punimet në stadiumin e Kukësit

18 Qershor, 08:20

Kryeministri Edi Rama, ka publikuar një video mëngjesin e sotëm me pamjet nga punimet që po zhvillohet në stadiumin e qytetit të Kukësit.

Kreu i qeverisë shkruan se projekte po vijon me ritme të shpejta dhe se në shtator stadium pritet që të jetë gati dhe me kushte dinjitoze për ekipin e qytetit.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha