Nga "Reja" në Rreze Dielli, përtej Albanës që ka pasion gatimin, njihuni me zonjën pasionante dhe plot stil!

1 Dhjetor 2021, 11:59 | Përditesimi i fundit: 2021-12-01 12:22:15

Përtej kuzhinës, një intervistë tepër e këndshme me znj. Albana Mançe për të njohur dimensioned e tjera të saj, pasionin për letërsinë, poezinë dhe arredimi tepër I veçantë I shtëpisë së saj.

Programe të tjera

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha