‘Në Tiranë kam miq të rëndësishëm’, Mourinho flet për finalen e Tiranës: Me apo Kumbullën pres mbështetjen e shqiptarëve

20 Maj, 20:29

Jose Mourinho ka folur për finalen e Tiranës dhe është shprehur se pret mbështetjen e shqiptarëve.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha