Nënë e katër vajzave, moderatorja shqiptare rrëfen çelësin e suksesit në karrierë dhe familje

1 Dhjetor 2022, 15:44

Ermira Çausholli autorja dhe moderatorja e programit “E ardhmja është vajzë’’  ishte e ftuara e sotme në “Rreze Dielli”.  Prej dy puntatash tashmë, sezoni i tretë ka startuar në Report Tv, ku çdo të shtunë  në mbrëmje, në orën 21:00 publiku do të përjetojë çaste të forta emocionesh nga rrëfimet e grave dhe vajzave.  Ermira në “Rreze Dielli: zbuloi disa nga suprizat e studios së re, skenografisë dhe të ftuarve që ju presin këtë sezon.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha