Nesër nis muaji i Ramazanit, Gurra për Report Tv: Agjëruesit janë rritur, por duhet më tepër praktikantë cilësor! Ardht i bardhë për të gjithë myslimanët

22 Mars, 18:04

Nesër nis muaji i Ramazanit! Ish myftiu i Tiranës, Ylli Gurra na përcjell mesazhet dhe rregullat e ndjekjes së agjërimit përgjatë muajit të shenjtë siç është, muaji i Ramazanit. I ftuar në Studio Live me gazetarin e Report Tv, Arbër Hitaj Ylli Gurra theksoi se gjatë këtij muaji gjithkush duhet të ketë obligim për të agjëruar dhe nëse jo të gjithë kanë mundësi për këtë, duhet ta shlyejnë duke ndihmuar sadopak njerëzit në nevojë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha