Nesër Shqipëri-Spanjë/ Gazetari spanjoll për Report Tv: Mund të fitoni, lojtarët 'kuq e zi' janë të organizuar! Më pëlqen shumë Strakosha

22 Qershor, 13:07

Ditën e hënë (24 qershor 2024) Kampionati Europian 2024 do të përjetojë një ndër ndeshjet më të paparashikueshme, atë mes Shqipërisë dhe Spanjës.