Nga këngëtare, sot është estetiste, Madona Shqiptare: "Në Shqipëri jam paragjykuar" (5 prill 2023)

5 Prill, 20:48 | Përditesimi i fundit: 2023-04-06 07:08:09

Dikur ajo shijonte shkëlqimin e rrugës së saj në muzikë. Sukseset e ndiqnin dhe dashuria e madhe e fansave të cilët e pagëzuan si Madona Shqiptare. Këngëtarja Elda Shabani vjen në “Esencë” për të rrëfyer jetën larg Shqipërisë dhe planet e rikthimit. Sa kohë imazhi i saj me flokët bjond,provokuese dhe kontroverse ishte në qendër të vëmendjes. Elda thotë se përjetoi dhe momente jo të mira. Të përballesh me jehonën e famës që jo gjithnjë është pozitive. Të guxosh të sjellësh frymë të re me muzikën,pavarësisht kritikave nuk ishte e lehtë. Por pas shumë vitesh angazhim me muzikën në Shqipëri ajo zgjodhi Zvicrën për tu përqëndruar në të tjera pasione dhe një jetë krejt tjetër nga ajo në vendlindje. Sot ajo rikthehet me planet e një koncerti të madh recital për të festuar vitet e shumta që iu dedikua muzikës dhe fansave të saj.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha