Nga prezenca, golat dhe mosha! Rekordet që mund të thyejë Ronaldo në Euro 2020

15 Qershor, 17:33

Ronaldo ka shansin e artë për të thyer disa rekorde në kampionatin Europian. Portugezi mund të bëhet lojtari më me shumë pjesmarrje, golashënuesi më i mirë i historisë dhe mund të lërë pas edhe Buffonin.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha