Nga Rihana tek Maria de Filippi, stilistja shqiptare me famë ndërkombëtare tregon kapriçot e vipave

19 Janar, 14:17

Dora Koka është një stiliste shqiptare që punon për firmat më të mëdha të modës në botë. ‘Givenchy’, ‘Armani’, ‘Gucci’,’Prada’ dhe Versace janë disa nga market që ajo ka punuar dhe punon prej 20 vitesh në Itali. Në një intervistë në emisionin “Rreze Dielli” në Report Tv, ajo rrëfeu për punën e saj me vipat më të famshëm botëror dhe kapriçot e tyre në punë. Disa nga emrat më të njohur me të cilët ka punuar Dora janë, Rihana, John Legend, Maria De Filippi, Robbie Ëilliams dhe shumë të tjerë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha