Ngjela në Report Tv: Berisha kërcënohet nga Perëndimi, nuk ka strukturë mendore për të ardhur në pushtet

14 Korrik, 21:56

Avokati Spartak Ngjela ka analizuar sezonin politik, zhvillimet në PD dhe lëvizjen e Sali Berishës në intervistën për Report Tv në emisionin 'Repolitix' me gazetarin Denis Minga.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha