Nis në Report TV 'Minuta Zero', programi i dedikuar kampionatit Europian! Çdo ditë gola, analiza, parashikime dhe emocione

11 Qershor, 18:17

Report Tv ka nisur sot programin ‘Minuta Zero’ të dedikuar kampionatit Europian që zhvillohet këtë verë nga 11 qershori deri në 11 korrik. Së bashku me dy të ftuarit e përhershëm do të përcillen emocionet e golave, analizave, parashikimet dhe risi të tjera që nuk i mungojnë lojës më të dashur në botë.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha