Nis sonte risia Conference League, Tottenham dhe Roma pretendente për finalen e Tiranës! Në Europa League spikat Leicester-Napoli

16 Shtator, 14:31

Pas Championsit sonte është radha për të nisur dy kompeticionet e tjera europiane si Europa League dhe Conferencë League. Në Angli spikat sfida mes Leicester dhe Napolit, ndërsa në fushë do të zbresë edhe Roma e Mourinhos, por edhe Tottenhami i Nuno Gomesit.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha