Nishani: Sfida e 11 dhjetorit, realizimi i pritshmërive të demokratëve! Hoxha: Më 18 Dhjetor s'ka Kuvend, por ‘të shtatat e 11 Dhjetorit'! Gazetari Murati: Berisha-Basha e kanë mbyllur ciklin e tyre politik

2 Dhjetor 2021, 18:48

Ish kryetari i Këshillit Kombëtar të PD, Bujar Nishani tha se PD aktualisht ndodhet në një kaos të madh dhe se e gjithë kjo përplasje Berisha-Basha mund të sjellë edhe krijimin e një partie të re. Edhe për ish kreun e FRPD, Lisandër Hoxha më 18 Dhjetor nuk do të ketë Kuvend, pasi Basha nuk e kuorumin e duhura për ta mbledhur. Ndërsa për gazetarin Erl Murati, Basha dhe Berisha e kanë mbyllur ciklin e tyre politik.

Programe të tjera

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha