Nisin përçarjet në PD pas përjashtimit të Berishës, 5 deputetë i dalin kundër Lulzim Bashës: Po zhbën një pjesë të rëndësishme të partisë...mbyllen dyert e selisë blu

9 Shtator, 22:46

Sot kryedemokrati Lulzim Basha ka mbledhur Grupin Parlamentar, në pëbërje të së cilit janë kreu i grupit parlamentar dhe drejtuesit politik të qarqeve.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha