Nisin përgatitjet për Karnavalet e Korçës, festa simbol e qytetit

11 Qershor, 11:01

Kanë nisur përgatitjet për Karnavalet e Korçës, një festë simbol e qytetit të kulturës. Kjo festë përkon edhe me çeljen e sezonit turistik, ku shumë turistë nga Shqipëria dhe jo vetëm do të marrin pjesë në festën e madhe të Karnavaleve.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha